Türk Markaları

Reeder Kimin?

Reeder Kimin? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim?

Reeder, 2009 yılında Uygar Saral tarafından kurulan Selekt Bilgisayar İletişim Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. bünyesindedir. Samsun ili üzerinde yatırımları olan Reeder akıllı telefon, ekitap, okuyucu, tablet, akıllı saat ve akıllı ürünler markasıdır.

Ülke türkiye
Ülke Bayrağı
Kuruluş Tarihi 2009
Sahibi Uygar Saral
Alan/Sektör Teknolojik
Çalışan Sayısı Bilinmiyor
Resmi Sitesi https://reeder.com.tr/

Reeder Hangi Ülkenin Markasıdır?

Reeder 2017’de EBRD Kobi Destek Programı’na alınmıştır ve 2018’de Çin’den ortak alarak 600 bin adet telefon, tablet ve akıllı saat üretim kapasiteli fabrikasını ilk ve tek teknoloji yatırımı olarak Samsun’da kurulmuş bir Türk markasıdır.

Ürünlerin tamamı Türk malı mührü taşımaktadır.

reeder sahibi

Reeder Sahibi Kim?

Dünyaca ünlü Teknoloji firması olan Reeder 2009 yılında Uygar Saral tarafından Samsun’da kurulan yerel bir teknoloji firmasıdır.

Reeder Nerede Üretiliyor?

Reeder firmasının Samsun ilinde kurduğu fabrikada üretimini gerçekleştirmektedir.

Reeder Ne Zaman Kuruldu?

Reeder Türkiye’nin ilk lokal markalı Android işlemcili tablet modelini 2010 yılında piyasanın beğenisine sunmuştur.

Reeder Hangi Markanın Yan Ürünü?

Çin’ deki büyük elektronik cihaz üreticisi olan Meizu Türkiye’deki belli başlı perakende zincirlerinde satışı için Reeder ile tek yetkili anlaşması imzaladıklarını söyledi. Reeder markasının kurucusu olan Uygar Saral, “Meizu üzerinden gelen talep üzerine görüşmelerimiz başladı, görüşmelerimiz sonucunda işbirliği kararı aldık” dedi.

Reeder Telefon Türk Malı Mı?

Evet, Reeder 2009 yılında Samsun ilinde kurulan bir Türk malıdır.

Yusuf Efe

Bir üniversite öğrencisi olarak yazılarımı ve dolayısıyla düşüncelerimi sizinle paylaşıyorum. Bu paylaşım sürecinden büyük keyif alıyorum..

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bundan 5 ay önce 2799 tl ye bir reeder telefon aldım. Almaz olaydım telefonumu bir sabah uyandığımda kapalı budum açmaya çalıştım açılmadı aldığım mağaza servise yolladı ben tamir edip geri yollayacaklar diye beklerken servisten tamir için 2500 tl para talebi geldi .Telefonun garantisi devam ederken nerdeyse aldığım fiyat kadar tamir parası çıkardılar. Sebep te suyla temas varmış KÜLLİYEN YALAN Ben çok terlerim teri su diye değerlendiriyorlarsa bu telefon selpak mendilden mi yapılmış. Vermiş olduğum parayı haram zıkkım olsun diye değerlendiriyorum. NOT : Okuduğum şikayetler de hep buna benzer şikayetler Demek şirketin stretjesi bu sat kazıkla bahane bul çekil . Birde telefona el koyuyorlar 90 gün içinde alınmazsa el konurmuş. Kardeşim bozuk mozuk geri yollasanıza .Türk maldır destek olalım dedik azımızın payın aldık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu