Türk Markaları

Beymen Kimin?

Beymen Kimin ? Hangi Ülkenin Markası?

Beymen, Türkiye’nin önde gelen lüks perakende zincirlerinden biridir. Beymen, 1971 yılında  Osman Boyner tarafından kurulmuştur. Boyner ailesi, Beymen’in kurucularıdır.

Dior, Saint Laurent, Stella McCartney, Valentino, Celine Dolce&Gabbana gibi pek çok marka, Türkiye’de yalnızca Beymen mağazalarında satılmaktadır.

Ülke Türkiye
Ülke Bayrağı türkiye markaları nelerdir
Kuruluş Tarihi 1971
Kurucu Osman Boyner 
Alan/Sektör Tekstil
Çalışan Sayısı 5.200+

Beymen Hangi Ülkenin Markasıdır ?

1971 yılında Osman Boyner tarafından kurulan ve yıllar içinde Türkiye’de moda ve lüks konseptli mağazacılığın önde gelen isimlerinden biri haline gelen Beymen, bir Türk markasıdır.

Beymen Sahibi Kim ?

1971 yılında İstanbul’da Osman Boyner tarafından kurulmuştur. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner’dir.

Beymen’in Kaç Mağazası Var ?

Beymen Multibrand Stores, Beymen Club, Beymen Blender ve Beymen Shu adlarında alt markaları bulunan Beymen’in, Türkiye genelinde 2020 yılı itibarıyla 42 adet mağazası mevcuttur.

Beymen’in Marka İmajı

Beymen, Türkiye’de lüks perakende segmentinde tanınmış bir markadır. Lüks ve kaliteli ürünlerin yanı sıra yenilikçi koleksiyonlarıyla öne çıkar. Yüksek standartta müşteri hizmeti sunar ve geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet eder. Ayrıca, sanatsal etkinlikler ve sosyal sorumluluk projeleriyle de marka imajını zenginleştirir. Beymen, hem Türkiye’de hem de uluslararası arenada prestijli bir konumda bulunmaktadır.

Yusuf Efe

Bir üniversite öğrencisi olarak yazılarımı ve dolayısıyla düşüncelerimi sizinle paylaşıyorum. Bu paylaşım sürecinden büyük keyif alıyorum..

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu